| guss25 a întrebat:

Buna seara! Știe cineva de unde pot cumpara accesorii, unelte și piese auto en-gross cu factura din Bucuresti sau împrejurimi? Multumesc.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De la furnizorii cunoscuti: autonet, Unix, bardi auto, dar și de la importatori mai mici, cum ar fi Sifee.
Poți chiar să cauți producători pe Ebay sau Aliexpress, care îți pot vinde en-gros, cu garanție, produse cu brandul tău. Așa funcționează magazinul Select Auto, spre exemplu. La fel iau naștere și sculele Steinhaus de la eMAG.