| dianacami a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara accesorii pentru crearea unor coliere statement?

Ofer funda.
Seara frumoasa

Răspuns Câştigător
| BiancaByya a răspuns:

Este un magazin de margele prin Dorobanti. Are ffff multe modele si tot ce vrei pentru realizarea de bratari, coliere... Salut

| dianacami explică (pentru BiancaByya):

Binaca, imi poti spune mai exact unde este magazinul, te rog?

6 răspunsuri:
| Sadop a răspuns:

De pe Internet.

| dianacami explică (pentru Sadop):

Nu este nevoie sa dai raspunsuri doar pentru a strange niste puncte. aveam nevoie doar de ajutor, atata tot, ironiile nu-si au locul

| Sadop a răspuns (pentru dianacami):

Daca ai luat-o ca pe o ironie, e problema ta.
Chiar nu am incercat sa fiu ironic. Ce cauti tu poti gasi pe Internet si sa comanzi online, dar hai.
Pace happy!

| xXDody14 a răspuns:

Poftim o lista de magazine. Sper sa te ajuthttp://shopmaniac.ro/magazine-online/

| dianacami explică (pentru xXDody14):

Multumesc mult pentru raspuns, insa nu am gasit niciun magazin cu accesorii pentru confectionarea bijuteriilor