| Mada1911 a întrebat:

Buna seara TPU am si o întrebare :
Am un Opel astra G 2002
Si la computerul de bord imi arată decat temperatura si încă un scris
Cum a-și putea sa fac sa imi apăra consumul si ce mai trebuie, Multumesc Frumos
Dau funda la cel mai bun răspuns
O seara buna!

2 răspunsuri:
| 2P a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cu un peugeot 307 din 2002 si la fel, Explicatia e ca nu ai functia respectiva, si la mine butonul pe care ar trebui sa-mi arate consumul instant e doar de forma.

| vladst1 a răspuns:

Daca ai incecat sa apesi pe butoanele pe care le ai, aleatoriu si nu a aparut ceva schimbat, nu te pot ajuta.
Dar, cred ca cu o interfata de diagnosticare, poti sa reusesti ori sa modifici ce afiseaza pe ecran, ori ce consum are disrect din interfata, ori nici una.
Succes!