| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU, azi am o întrebare pentru voi.

Care mașina e mai buna dintre un Chervolet Camaro 2007 si un Audi A5/6?
Cat costa fiecare?
Care e mai buna la rezistența?
Care e mai buna la off road?
Care mi-o recomadati si de ce?
Care e mai luxoasa?
Care e mai rapida?
Si mai știți mașini in genul Chervolet Camaro?

Multumesc pentru ca mia-ți ascultat întrebarea.

Răspuns Câştigător
| Teo4ro a răspuns:

Desi cred ca A5/6 stock bate un Camaro stock cam la toate capitolele, nu vei avea niciodata prezenta scenica a unui Camaro cu un Audi A5/6. Audi-ul e o uniforma pe care o vezi la tot pasul prin Europa, pe cand Camaro-ul va intoarce priviri garantate chiar si de la cei care nu se uita in general dupa masini. Dar din orice alt punct de vedere cred ca precizia si calitatea Audi-ului intrece forta bruta a Chevroletului. Alte masini in genul lui Camaro. Pai cred ca sunt doar 3 care mai intra in categoria lui, Mustangul, Dodge Charger si Dodge Challanger

3 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Mai luxoasa ar fi a5/6
Mai rapida camaro
La offroad audi
Camaro imi place pentru design si pentru simplul fapt ca e pe gustul meu.

| ExpertMen a răspuns:

A6

| AAALEXAAANDRUUUUU a răspuns:

Salut, in primul rand imi plac gusturile tale si referitor la intrebare mai buna la rezistenta este camaro off road camaro care e mai luxoasa audi a5/6 iti recomand audi a5 este mai frumoasa parerea mea dar fiecare cu gusturile lui nu? mie imi place mai mult are desing mai frumos si e mult mai spatioasa fata de camaro, sper ca ti-am fost de ajutor, numai bine