Întrebare recomandată | AdelinGrigorescu a întrebat:

Ce ati alege dintre Audi A4 cu motor 2.0 140cp si Vw passat cu motor 2.0 140cp? Care marca este mai rezistenta? (ambele masini din 2007 si diesel)

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Alege-o pe care îți place ție mai mult, că ambele sunt practic aceeași mașină, din moment ce VW deține Audi, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, SEAT și Škoda

8 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Audi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege Audi-ul. Imi place sportivitatea si stabilitatea. Nu mai gasesti asa ceva la alta marca.
Din 140 o duci in cel putin 170 cu un cip tuning si poate ai noroc si e si SLine.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Audi

| madalinpatrasc a răspuns:

Audiwinking...mie mi se pare mai smecher decat passat

| kamy01 a răspuns:

Si vw si audi. sunt prastie reprofileazate. un prienten si-a loat un a4 2.0 140 b6 in 2 anii a bagat 6000Ein el. vb din experienta.

| serginho24 a răspuns:

Amandoua sunt foarte bune,, dar problema este cu motoarele de 2.0,,, sunt cam pacatoase, tu nu trebuie sa te iei dupa mine faci cum vrei,, dar oricum sunt printre primele marci foarte bune masini,,,,,,,, success

| danro a răspuns:

Eu as opta pentru audi

| bogdann1 a răspuns:

Audi e ceva mai comfortabil parerea mea. e putin mai bine finisat happy gandeste-te bine dupa ce le vezi pe ambele ca sa poti lua o decizie buna