| MihailaMariusDenis a întrebat:

Bună seara TPU, ce motocicleta recomandați până în 2500 de euro pentru A1?
Și ce părere aveți despre Keeway RKF 125?

Răspuns Câştigător
| Setryy a răspuns:

Hey! Eu voiam sa imi iau RKF initial acum am honda cbr 125 si iti zic si de ce nu am mers pe rkf. Mai bine iti iei de la un producator mai popular in caz ca doamne fereste se strica vreo piesa gasesti la reprezentante si pe olx, keeway in schimb poate trebuie sa dai comanda ceva din China, Keeway e o chinazarie buna dar riscanta in caz de doamne fereste.