| geo1995 a întrebat:

as dori sa imi spuneti si mie ce parere aveti despre motocicleta keeway speed 150 model 2009? sunt bune de ceva? as dori sa imi cumpar una

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu sunt prea reusita, piese pentru ele gasesti foarte greu, asta e principala problema. Eu aduc dar... la preturi mari pentru ca nu aduce nimeni cantitati mari ca sa fie mai mic pretul pe transport fiindca nu se vand, si pica destul de repede deci... nu vad o solutie ok cu Keeway!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincer, n-am auzit de marca asta. Cred ca mai degraba te rezumi la o marca mai cunoscuta, gen Honda, Kawasaki, Aprilia, Ducati, KTM, Suzuki, Yamaha. Pentru ca daca ai "norocul" sa iti pice ceva la ea, cauti dupa piese de nu te vezi...