| MinaSorace22 a întrebat:

Daca am picat odata la proba teoretica la examenul auto si vreau sa-l mai dau odata trebuie sa fac ceva in plus fata de prima data?(ma refer la plata sau documente)?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa faci altceva decat sa te reprogramezi, bineinteles daca vreun document nu expira intre timp, de ex. certificatul de cazier judiciar care este valabil timp de 6 luni de la eliberare.

| MinaSorace22 explică (pentru Ioandelasal):

Am inteles, mersi!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa te vaccinezi, ca sa poti intra la examinare!
În toată țara, la direcțiile de permise și înmatriculări, va veți confrunta cu această problemă. Prin urmare, cine nu are un certificat digital, trebuie să vină neapărat cu un test negativ.

https://stirileprotv.ro/......gativ.html