| Andreea19Alina a întrebat:

Buna happy Sunt nerabdatoare si de aceea vreau sa aflu experientele voastre in legatura cu examenul auto.Marti trebuie sa dau examenul pe traseu si am emotii extrem de mari.Vreau sa aflu care sunt cerintele politistului,cum se comporta cu candidatul si as vrea sa stiu experientele voastre proprii,nu sa fiu trimisa sa citesc,,Punctele de penalizare"(pe care le-am citit,insa eu vreau ceva concret). Daca mi-ati putea oferi si cateva sfaturi, sunt binevenite.Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| edyBit a răspuns:

De curand am dat si eu traseul si l-am picat. ce sa faci asa e viata dupa ce am luat 24 de puncte la sala ma picat un politist gras
Uite niste sfaturi ce o sa te ajute sa scapi de emoti ca in general astea te pica evita cofeina si incearca sa vorbesti cat mai frumos cu el sa ii zambesti sa pari deschisa si comunicativa in acelasi timp fi atenta la pietoni si cum te asiguri
Multa bafta si oricum ce ai face nu te descuraja incearca pana o sa il iei happy

| Andreea19Alina explică (pentru edyBit):

Multumesc pentru incurajare dar, daca nu par prea impertinenta, as putea sa te intreb de ce ai picat examenul? A fost prea dificil sau care au fost circumstantele?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti dai seama ca fiecare politist se comporta altfel cu fiecare elev. daca te concentrezi si respecti regulile o sa fie ok

| David_Alex_1993_o6Hw a răspuns:

Emotii oricum o sa ai, cel mai bine te gandesti ca esti singura in masina,fii atenta la orice,dai semnal la orice, politistul nu o sa te bage in seama chiar daca gresesti nu o sa iti spuna atunci doar la final, nu uita semnalele, trecerile de pietonii si mergi linistita pe banda langa bordura, restul te descurci! Bafta