| Marck94 a întrebat:

Buna spuneti-mi va rog voi ce preferati Vw passat erlina din 2003, Bmw seria 3 2003, Skoda octavia 2005, Skoda superb 2002, Opel vectra 2004? :d astept raspunsul vostrul ...multumesc

6 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Bine inteles ca toti zic ca masina nou ii mai buna...gresit.Totul depinde de motor km efectuati! Eu ti-as zice ca daca Passatu este de 1, 9TDI si Octavia tot 1, 9 TDI restul taiele de pe lista! Si totusi raman La PASSAT

Răspuns utilizator avertizat
| Anda1708 a răspuns:

VW Passat happy

| HellYeahChristine a răspuns:

Skoda octavia 2005

| cata001 a răspuns:

Skoda octavia 2005,

| Roolu a răspuns:

Bmw