| gheorghitagheorghe1 a întrebat:

Salut "TPU"
As dori sa-mi cumpar o masina sh si am nevoie de sfaturile voastre...
Ce mi-ati recomanda in limita a 2000 de euro? Sa fie si frumoasa, sa consume si putin, sa fie acceptabila si la intretinere.....etc
Eu am ales cateva masini cum ar fi VW Polo 2005, Opel vectra b2, bmw e36, opel astra g (dar sa nu fie hatchback ca nu-mi place deloc), bmw e46, vw bora, vw golf4, daewoo leganza, skoda octavia, vw passat b5 si b5 facelift, daca mai stiti si voi altele astept pareri ......cam atat
P.S: imi plac cam toate dar m-a atras un pic mai mult opel vectra b2 .....astept si parerile voastre. Multam fain... dau funda celor mai complexe comentarii :***

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai vrea un bmw cand ai doar 2000 euro buget?

Pai hotaraste te, vrei sau nu hatchback? Zici ca nu dar ai pe lista polo, golf.

Oricum in 2000 euro sansele sunt la ceva hatchback din clasa mica, polo, fabia, corsa, fiesta

| gheorghitagheorghe1 explică (pentru suntserios):

Doar la astra g nu imi place hatchback ...la celelalte e ok

| relian a răspuns:

Cu banii aia ar fi indicat sa cumpwri o bicicleta noua, una f buna, asta e cea mai buna optiune laughing faci si sport, te mentii, iti faci si treaba laughing