| anna1988 a întrebat:

Buna!
Stie cieneva daca in Austin America adica in urmatorul Grand prix la MotoGP se vor mai face antrenamente, adica va fi la fel ca la Qatar mai intai cu antrenamente apoi cu calificari si ultima oara cursa? Va rog frumos sa-mi raspundeti daca stiti. Acum nu mai stiu pentru ca MotoGP s-a schimbat fata de 2012. Si la ce ora va fi cursa in Austin America la noi in Romania? Urgent! Va rog!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| nikname a răspuns:

Da se vor face...acum nu stiu la ce ora va fi cursa...cauta programul postului pe care ai urmarito si pe aceasta din Qatar si vei afla.

| anna1988 explică (pentru nikname):

Merci!

| nikname a răspuns (pentru anna1988):

Funda?

| anna1988 explică (pentru nikname):

Sunt noua aici. Spune-mi cum se da si iti voi da.

| nikname a răspuns (pentru anna1988):

In dreapta raspunsului meu scrie: declara raspunsul castigator

8 răspunsuri:
| CosminRR a răspuns:

Am inteles ca vor fi la aceeasi ora ca si cele din Qatar.Formatul curselor din Qatar va fi acelasi pentru tot restul sezonului. Daca mai gasesc ceva te anunt...

| anna1988 explică (pentru CosminRR):

Multumesc pentru absolut tot. Spune-mi doar numele tau de pe facebook pentru link-ul nu merge. Inca ceva nu ma lasa sa trimit mesaje pe privat. Inca o intrebare pentru tine:
Pe ce site ma pot uita la Digi sport 1, 2, 3? Daca stii si HD cu atat mai bine.
Daca stii spune-mi un site care sa mearga si care l-ai incercat, te rog.
Multumescwinking

| CosminRR a răspuns (pentru anna1988):

Numele meu de fb. il ai pe privat.Eu nu ma uit la Digi Sport online, dar fac un "efort" pentru tine ca esti fan MotoGP. happy Trimite.mi cerere pe fb. si vorbim acolo mult mai bine...

| anna1988 explică (pentru CosminRR):

Buna! Ti-am trimis cerere pe facebook. Numele meu este Rosu Ana.