| anna1988 a întrebat:

Vreau un site unde ma pot uita la Digi sport 1, 2 sau 3. Vreau pentru ca a inceput MotoGP si nu stiu un site care sa mearga. Va rog sa raspundeti doar daca sunteti siguri de raspuns adica daca ati incercat site-ul. Urgent! Trebuie sa stiu repede! Cine stie sa raspunda. Daca stiti vreun site si HD cu atat mai bine. Va multumesc! :*

5 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Cool-tv.net
Ai nevoie de programul sopcast si il poti viziona doar in browsher-ul internet explorer.Cand dai pe canal, nu uita sa bifezi o bara galbena cu "allow"

| anna1988 explică (pentru suffarstar):

Multumesc! Oricum stiu de bara aia galbena si ca trebuie pe internet explorer doar ca nu stiam pe ce site. Merci inca o data. happy

| suffarstar a răspuns (pentru anna1988):

Cu placere!

| anna1988 explică (pentru suffarstar):

Nu-mi vine sa cred ca merge. Am incercat pe toate site-urile posibile in afara de acesta. Multumesc mult, mult, mult, mult. happy

| suffarstar a răspuns (pentru anna1988):

Cu placere :*!