| hellras3rd22 a întrebat:

stie cineva de ce nu imi merge becul din masina, si acul de la turatii ramane blocat cand opresc masina, si revine inapoi la 0 dupa ce pun iar contactul..Masina e golf 3..sa fie de la ceva siguranta? care este siguranta mai exact?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate s-a ars becul, poate sa ar siguranta, poate s-a stricat contactul, poate s-a rupt vreun fir de unde vrei sa stim noi pe net?

| hellras3rd22 explică (pentru suntserios):

Daca nu sti nu raspunde, lasa pe alti

| hellras3rd22 explică (pentru suntserios):

cum sa se strice contactul ma?! mai bine taci decat sa vorbesti prostii. Multumesc

| suntserios a răspuns (pentru hellras3rd22):

Ce ma becul din masina nu are contact sau care e faza?

| hellras3rd22 explică (pentru suntserios):

Are intrerupator nu contact, doamne mare e gradina de prostii

| hellras3rd22 explică (pentru suntserios):

Are intrerupator nu contact, cat poti fi de prost nene?

| suntserios a răspuns (pentru hellras3rd22):

Tu esti cu capul in pana mea. vrei sa iti citez din dex ce inseamna cuvantul contact? se pare ca nu prea ai notiuni de limba romana

CONTÁCT ~e n. 1) Poziție a unor corpuri care se ating. 2) Conexiune între două conductoare de curent. 3) Piesă care servește la realizarea acestei conexiuni.

| hellras3rd22 explică (pentru suntserios):

Ai cautat in dex a? nici tu nu ai stiut, pai bah cap de bou, du-te si fa-ti o laba, desen animat ce esti

| suntserios a răspuns (pentru hellras3rd22):

Nu mai bine te duci sa sufli in becul de la golful la mana a 7a inmatriculat in Bulgaria?

| hellras3rd22 explică (pentru suntserios):

Du-te si bate-ti coasa