| udrişte a întrebat:

Am dat traseul, pentru categoria B dar l-am picat. Emoții multe, sunt foarte emotiva și ai mei insista sa mai încerc dar mi-e frica sa nu pic iar. Ceva sfaturi cum sa iau și eu permisul?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Imagineaza-ti ca nu ar fi nimeni langa tine, doar tu singura la volan, si nu te mai gandi ca ai putea avea emotii, nu mai sta cu gandu la asta, repeta-ti mereu in minte : ''nu voi avea emotii''. Crede-ma, la mine a functionat! happy

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca mergi pe premiza nu incer ca am sa pic nu ai sa reusesti nimic in viata. mai ia 2-3 lectii de condus si du te iar la examen, nu ai de unde sa stii ca pici pana nu incerci