| AestheticPerf a întrebat:

Am gasit un BMW Seria 3 318D GT la 10000-11500 euro si nu stiu nimic despre modelul acesta. Precizez ca masina este din 2014 si imi place ca are garda mai inalta, nu ca un SUV, dat totusi mai inalta putin. Vreau sa ma informati daca merita sa dau banii astia pe un BMW GT sau nu; iar daca nu sa imi recomandati voi altceva, dar tot asa cu un motor pana in 2000cm3. FUNDAbig grin

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Pare o alegere buna. Spatiu interior foarte mare dar si portbagajul mare. Daca gasesti una in conditii bune e super buna. Nu iti mai trebuie altceva.

| Alexandrionelu a răspuns:

Nu cred ca este o alegere rea, deși prețul este suspect de mic.
Evita codul motor N47 și verifica amănunțit totul înainte sa o cumperi.
Succes!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca e un pret mic pentru masina aia. Depinde acum si cati km are si cum a fost intretinuta. Dar preturile la seria 3 de prin 2014 se invart pe la 14.000