| taifu a întrebat:

Salut.Cine imi zice si mie ce masina PANA IN 4000 EURO, INCLUSIV 4000 pot gasi, si sa aiba urmatoarele
-sa aiba un aspect frumos
-izolare fonica cat de cat, in sensul ca nu vreau sa auda foarte tare cand esti in ea si te intinzi la drum..gen cum se aud unele cand mergi cu o anumita viteza peste 80-100
-motor pana in 2000cm3
-minim 120 cai
-benzina/diesel
-abs,servo,airbaguri,geamuri electrice,scaun/volan reglabil,aer conditionat, CDmp3, comenzi volan, computer bord, pilot automat etc.
-sa fie an minim 2002
-euro 4
-sub 170 000 km

Gasesc ceva frumos in banii astia, care sa corespunda cerintelor mele? Multumesc

Răspuns Câştigător
| moka99 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un audi a6 dar e motor de 2500cm3 sau de 2000cm3 depinde sunt mai multe modele eu am un audi de 2500 cm3 180 Cp FULL OPTION si sunt foarte multumit de el am dat 4000 E pe el big grin

| taifu explică (pentru moka99):

Merci de sfat..cat iti consuma si ce an e?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bonaventura a răspuns:

Cu 4000 euro iti poti lua vw golf 4 1.9 tdi din 2002-2003. opel astra g 1.7 tdi. 2000-2004 maxim ford focus 1.8 tdi.