| Mihaiscanteietorul a întrebat:

Bună TPU am o întrebare am comandat o bicicleta de pe eMAG si imi spune ca trebuie sa ajunga in intervalul 29.6 - 30.6
Iar astazi 29.6 imi spune ca livrare estimata 9.00-18.00 dar aceasta nu a ajuns stie cineva de ce?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti va veni azi, pe 30.6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu ai primit sms de la curier, atunci nu livrează (Încă) nimic. Ai un awb atașat la comanda, folosește-l ca sa vezi unde este coletul tău.

| DonMoldo a răspuns:

O sa iti vina azi ce atata graba?
Pana la urma e o bicicleta nu e un pachet de 1kg daca nu iti vine azi suna la ei si vezi pe unde se afla.

| danieldianys a răspuns:

Suna la Emag pentru clarificari. Date de contact https://www.telefoncontact.online/telefon-contact-emag-romania/