| Tataru_Ionut_2001 a întrebat:

Mi-am comandat pe 7 august o carcasa de pe forit si acolo scria ca e disponibila la cerere, in 7 zile. Carcasa nu mi-a ajuns nici pana acum, iar la status comanda scria ca data estimata de livrare este in 18 august. Este posibil sa ajunga maine caracasa?

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Daca nu ajunge saptamana asta anuleaza comanda posibil sa nu fie pe stoc la furnizor.

| Tataru_Ionut_2001 explică (pentru aditimus):

Ar fi trebuit sa ma sune sau ceva, dar nu su facut-o

| Michaeel a răspuns:

Da,se mai întâmpla sa întârzie coletele o zi-doua. Așteaptă si daca nu primești vreun semn ar trebui sa suni la sediul lor sau ceva.