| anonim_4396 a întrebat:

Duminica am comandat GTA V de pe eMag si stiti ca exista optiunea de a urmari comanda, dar comanda mea nu s-a deplasat deloc in 3 zile. Spune ca data estimata de livrare este 27 dar asta a fost ieri. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Scrie-le un mail. Menționează și ANPC-ul, dacă e cazul.

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu pricep, de ce ai cumparat jocul de pe e-mag in loc sa il cumperi de pe steam? Cu ce te incalzeste faptul ca ai carcasa de plastic?

| bnbnbi a răspuns (pentru William):

No worries. A venit. Si da strang colectie de jocuri si de aia. Suna ciudat, dar e un fel de pasiune.

| mihai69 a răspuns:

Ai un număr de telefon la care poți suna. De ce nu o faci? sunt destul de eficienți - eu mi-am rezolvat unele probleme astfel.

| bnbnbi a răspuns (pentru mihai69):

Nu raspund. Alte sfaturi?

| mihai69 a răspuns (pentru bnbnbi):

Scrie-le un mail. Menționează și ANPC-ul, dacă e cazul.