| Hogea_Alex_2001 a întrebat:

Am o intrebare produsu comandat de la eMAG e la curier si tot schimba data de livrare imi puteti spune dc? Am sunat si la ei si au spus sa a urgentat comanda si tot nu a venit inca dc?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate s-a intamplat ceva pe parcurs.
Multi factori pot interveni, care pot duce la intarziere de chiar 1-2 saptamani.
In aceste zile calduroase nu este mare placere sa livrezi marfa toata ziua, la temperaturi apropiate de 40 grade.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ne intrebi?
Cum am putea stii noi DE CE nu ti se aduce pachetul?
De ce inististi s ane interbi pe noi?
Intreaba pe mama sau tatal tau, ca ei ar trebui satie, poate au vorbit ei cu curieurl sa nu-ti aduca nimic.

| GoldenBoy17 a răspuns:

Emag este o firma destul de neserioasa, cauta acelasi predus pe alt site, si in cazul in care ai platit cu cardul, depunde plangere la Anpc!

| Raluca199427 a răspuns:

Am așteptat și eu 1 luna un colet de la ei și nu am primit un răspuns pentru întârziere happy
A mai venit și defect după atâta timp de așteptat laughing