| anonim_4396 a întrebat:

am o nedumerire in privinta taxei auto, as dori sa stiu cat m-ar costa inmatricularea unui motor de 2000 cmc benzina din anul 2000? multumesc

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Aproximativ 1700 de euro dar nu poti stii singur. Ca sa fi sigur ai aici http://www.autobizz.ro/taxa-inmatriculare.php un calculator de taxa auto, completezi toate datele si dai calculeaza, apoi iti va arata sus, scris cu rosu pretul si in lei si in euro!

regis
| regis a răspuns:

Daca este Euro4, undeva la 700 de euro. Atentie mare, Euro4 nu este acelasi lucru cu D4.

| goejoy a răspuns:

Mentionez Euro 4