| Foxii22 a întrebat:

am o problema cu bicicleta! roata mea e stramba nu stiu cum sa explic fiindca nu ma prea pricep! merg cu ea, dar greu fiindca roata e stramba imi pune frana. spitele nu sunt rupte. cum pot sa o repar? funda!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Folosind o cheie pentru sipițe http://www.accesoriibiciclete.ro/1596-large/tiraraggi-per-ruote-mavic.jpg
sau un patent, strângi sau dai drumul spițelor http://www.freerider.ro/......pg.Astfel, îndrepți roata.
Sau cumperi alta.

3 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Du-te cu roata la un magazin de bicicleta care el și reparawinking, acolo îți spune spițele lipsa ți-o centrează și spiteazawinking mult succes, funda?

| Stefangts a răspuns:

Domane nu mai vb atatea prostii pui baiatu sa stranga spitele va ajunge roata aia ca o semiluna, cu 10-20 d lei ti`o face cineva care stie sa centreze roti. daca nu gasesti de cumparat si stii ca e noua!

| BOYK a răspuns:

Pune pe un parinte var etc mai mare decat tine sa iti stranga spitele si se va indrepta