| Elv21 a întrebat:

Am o problema cu motocoasa. O accelerez la maxim si ea nu se ambaleaza decat putin. Ce poate avea? Bujia este buna.

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Curataa-i carburatorul si regleaza-l! Demonteaza-l, sufla-i toate jiglerele, apoi regleaza-i carburatorul si cam atat!

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Boss daca e in garantie nu desface nimic.
vezi ca la carburator are ceva un buton deschide si inchide aerul sa intre in carburator. lasa-l deschis..problema ca a ta am avut si eu si de la butonu ala era laughing

| superpret a răspuns:

Cablul de acceleratie l-ai verificat?