| ionutade97 a întrebat:

am si eu o intrebare in legatura cu un tractor fiat 445, de ceva timp mi se aude un zgomot in cutie/transmisie nu imi dau seama in ce dar cand merg pe loc drept cu el la relantiu si dupa ce incep sa il accelerez se aude o bataie foarte tare in vitezele 5-6..nu imi dau seama din ce cauza este? dau funda celui care raspunde big grin

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Inainte de a arunca cu bani incaearca sai schimbi uleiul de transmise si dupa aia daca nu se opreste