| anonim_4396 a întrebat:

am un Audi a4 b5 la care as vrea sa cumpar un modul de inchidere centralizata,de ala cu telecomanda,in momentul asta cand bag cheia in usa si rotesc se deschid toate usile,portbagajul si capacul la rezervor,si am si butonul de blocare/deblocare acolo pe usa in interior,intrebarea e unde mai exact trebuie sa umblu ca sa gasesc firele unde vine legat modulul,prin portbagaj sau in una din usi,sa stiu ce sa desfac, stiu ca as putea sa merg la cineva care se pricepe sa faca treaba asta dar prefer sa fac eu.

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Dacă nu vrei să mergi la un mecanic, desfă tapetul pe unde crezi că ar merge firele.

Răspuns utilizator avertizat