| anonim_4396 a întrebat:

Am un golf 3 care are casetul si un suport de casete dar vreau sa le dau jos pentru ca am luat un caset nou.Cu casetul am rezolvat dar cu suportul de casete sau magazia cum se numeste nu ma descurc. Daca ma puteti ajuta cu un tutorial sau ceva care sa imi arate pas cu pas cum sa o dau jos va raman recunoscator si dau si funda mersi

1 răspuns:
| florynboy23 a răspuns:

Ala nu poti sa-l scoti! e lipit acolo, doar cu forta reusesti dar poate sa se rupa