| lTudyl a întrebat:

Cand eram mic am luat lectii de orga!
Stiu notele, stiu teorie muzicala.
Vreau sa ma reapuc de cantat, ati putea sa imi dati un tutorial?
Vreau sa invat sa cant bine.Nu stiu care e limbajul oficial pentru acest instrument(parca era ceva cu G A si alte litere) dar asa vreau sa invat. Vreau sa stiu mai multe game, sa ma descurc cat de cat bine!
Am cantat ceva melodii invatate motamo, stiu ca e cu combinatii de clape.
Deci, daca puteti sa ma ajutati cu un tutorial ceva sa pot invata v-as fi recunoscator! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| DascaluViorel a răspuns:

Eu te pot ajuta cu negativ ( instrumentall) daca vrei. Eu sunt in cautarea unei voci big grin

| IcIlIBmAb a răspuns:

Vrei neaparat sa canti pe note? De ce nu inceri sa canti dupa ureche, e mai neplictisitor asa, parerea mea big grin