| adimotors a întrebat:

Am un kawasaki zx4r si i-am schimbat distributia iarna asta si de atunci imi porneste f greu la rece si de cele mai multe ori imi ineaca bujiile si trebue sa le scot sa le usuc si dupaia o ia tot greu dar porneste intr-un final. precizez ca dupa ce reusesc sa il pornesc prima data imi merge foarte rotund se tureaza normal si daca il opresc si il pornesc porneste la sfert doar cand il las pe a doua zi, gata iar nu mai vrea. bujii noi ngk, filtre noi. care sa fie problema? plizz

Răspuns Câştigător
| RefinedStrings a răspuns:

Da add la cashout_hacker.
Este un baiat Andrei, are un GSX R, a lucrat la un service moto in Bucuresti, se pricepe. (el este din jud.Constanta), dar poate te ajuta cu niste informatii.
Daca nu dai de el, da-mi mie un mesaj sa iti dau nr lui. Te salut.

| adimotors explică (pentru RefinedStrings):

Nu mi-o dat add la id care mi l-ai dat tu. merci

1 răspuns: