| Comy_Cosmyn_1995 a întrebat:

Buna TPU am un poket bike si merge perfect dar dupa vreo 200 de m rulati se opreste ce sa ii fac sa nu se mai opreasca?

5 răspunsuri:
| Gmcc a răspuns:

Ai bagat benzina proasta! Goleste rezervoru incearca sa-l cureti si baga benzina buna!

| Comy_Cosmyn_1995 explică (pentru Gmcc):

Benizina e buna ori ce fel de benzina bag tot asa imi face oare nu se alimenteaza? e sticat carburatorul? FUNDA

| Gmcc a răspuns (pentru Comy_Cosmyn_1995):

Se poate! S-au sa fie infundat! Daca nu este infundat, e stricat! bafta

| Dm_MiHay_1996 a răspuns:

Dai mai mult aier de la filtru ok

| Dm_MiHay_1996 a răspuns:

Dai mai mult aier de la filtru ok, sau dacu nu merge si nici asa oro ai furtunele anfundate, su filtru anfundat de aier