| Muci99 a întrebat:

Buna TPU as dori sa stiu cat ati da pentru o dacie din 2002 cu 51000 de km la bord. este in stre foarte buna. si daca ati vindeo ce masina v-ati lua? big grin:S

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Intre 3500 si 5000 de lei, depinde si de noroc, eu as da cam 3500 pe ea dar sunt si persoane care nu stiu unde sa caute si daca vad ceva bun nu mai cauta mai departe si il iau, eventual pune un pret de 5000 sa ai de unde sa scazi in momentul negocierii.

regis
| regis a răspuns:

Ieri 22.05. 2011 s-a vandut una din 2002 in piata de masini din Arad. Tot din 2002, in stare buna, pret 1000 de euro. Surprinzator pentru mine, mai ales ca la doar cateva masini distanta era o Supernova la acelasi pret, insa cel care a cumparat-o era de la tara si spunea ca la asta se pricepe, iar la ce o foloseste el ii este absolut suficienta.

| Tzutzy09 a răspuns:

Iei intre 35 mil si 65 mil si ai putea sa iti iei logan daca mai pui o mica diferentabig grin

| Abstract123456 a răspuns:

Salut.eu mi-am luat a Dacia Super Nova 2003 40.000 km la bord reali motor si transmisie Renault cu 70 de mil.pentru Dacia as da in jur de 40-50.si mi-as lua tot o super nova.sau ieftinit foarte mult si sunt foarte bunehappy succes