| 亚历山 a întrebat:

Am o stre aiurea si u stiu cum sa scap de ia am o stre de plictiseala si nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Uite ce poţi face :

1)Uită-te la tv
2)Citeşte o carte
3)Fă curat prin casăhappy
4)Joacă-te cu animăluţu tău de casă (dacă ai)
5)Ieşi afară. în oraş. prin parc
6)Ascultă muzică
7)Vorbeşte la telefon
8)Desenează
9)Enervează-ţi vecinii.
10)Dormi

2 răspunsuri:
| 亚历山 explică:

Pitica sunt baiat aia cu ungile nu merge poate sa mile fac negrelaughing

| Pitica_1839 a răspuns:

Buna. Ai putea sa chemi o prietena la tine si sa faceti farse la telefon sa va jucati pe pc etc. Ai putea sa te duci la bucatarie si sa te apuci sa faci un desert delicios ( daca te uiti la tv si dau numai chestii care au mai fost te plictisesti mai tare ) sa-ti faci unghiile in tone de culori. Sa probezi haine si sa ti le asortezi sau sa iesi pe afara. sper ca ti-am folosit la ceva. Pa!