| Sergiuuuuu a întrebat:

Buna TPU as vrea ceva detalii despre Chrysler 300c Touring din 2005 in sus pana in 2008... , ca masina cum e si piesele daca sunt scumpe...?

1 răspuns:
| Seby271995 a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Chrysler_300 numai că este în engleză dar te descurci Sunt maşini foarte foarte bune şi de lux şi piesele sunt foarte scumpe în ţară pentru că sunt puţine modele dar dai un ban şi stai în faţă e o maşină ce se m€rită fiecare bănuţ!