| cristiicristiii a întrebat:

Buna TPU
As vrea sa cumpar o masina si am gasit o Skoda Octavia Tour 5000 Euro (de la un prieten dar pot sa scot mai putin pe la 4800). As dori sa stiu daca merita banii
Informatii generale despre masina:

Inmatriculata RO
An fabricatie: 2001
170.00 kilometri
Capacitate: 1900 cmc
Putere:90 CP
Carburant: Diesel
Full electrica
Nu a fost lovita niciodata
Piese originale
Merge foarte bine
Inmatriculata in 2008(100. 000km sunt facuti in afara)
Masina este foarte ingrijita nu este forjata a mers incet cu ea si consuma foarte putin (4% in afara)

4 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Intra pe acst sait si compara cu ce gasesti acolo
http://cautare.mobile.ro/vehicule/automobil/

| subfocus a răspuns:

E cam scumpa dar daca il cunosti pe om si stii sigur ca nu are probleme cu ea merita sa dai banii.
dar de la un strain daca ar fi sa iei ar fi scumpa

| theeminemshow a răspuns:

Intr-adevar e cam scumpa dar faci o traba buna daca iei skoda.Sunt masini bune si placute.

| Teo199 a răspuns:

Eu zic sa mai cauti ca la 5000 de euro iti ei o masina foarte buna.