| onehero007 a întrebat:

Azi am dat examenul teoretic la DRPCIV pentru carnet, pe care l-am luat. Dupa ce am terminat toate intrebarile si mi-a aparut "admis" pe ecran mi s-a afisat "programare pentru traseu". Am selectat locul unde vreau sa dau si dupa mi-a aparut data (25.11.2020). Dupa am iesit. Mi s-a zis ca nu mai trebuie sa mai fac nimic, doar ma prezint la traseu (dar mi se pare un pic ciudat).In dosar nu am nimic completat sau vreo fisa in care sa scrie ca am luat sala. Trebuia sa primesc ceva sau sa mi se treaca ceva pe fisa?

Răspuns Câştigător
| ƘЭлT a răspuns:

Nu trebuie sa primesti nicio foaie cum ca ai luat sala in mod normal ar fi trebuit sa-ti scrie politistul ca esti admis pe dosar oricum la examen cand o sa mergi politistul o sa aiba o foaie cu numele participantilor si o sa va strige deci nu e o problema ca nu ti-a scris nimic. Poti vorbi despre asta cu instructorul tau el stie mai multe decat mine sigur.

2 răspunsuri:
| onehero007 explică (pentru ƘЭлT):

Multumesc mult!

| GdX a răspuns:

A inceput si Romania sa vina in secolul 21, usor usor o sa dispara foile, hartiile, chestiile astea old school. Te duci pe 25 noiembrie la traseu si gata. Multa bafta.