| nikolettta a întrebat:

Astazi am dat sala si as avea o intrebare. Pana la ultima intrebare aveam 25 de puncte, dupa ce am raspuns si la ultima intrebare mi-a aparut pe ecran admis fara punctaj si sa ma programez la traseu. Doamna de acolo mi-a trecut pe fisa admis si mi-a dat o foaie cu data traseului. Intrebarea mea este: este ok daca nu scrie nicaieri punctajul de la sala? Nu trebuia sa fie trecut undeva?

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ar fi trebuit sa scrie pe fisa aia, dar nu cred ca are asa mare importanta atat timp cat scrie ca ai trecut.

| Public22 a răspuns:

E ok. Ai luat punctaj maxim

| zNCrys a răspuns:

Este ok. Ai terminat cu 25 sau 26 de puncte. Acel punctaj il poti afla pe fisa de la final de examen. In rest nu stiu sa apara undeva sau sa conteze la ceva.

| Hoteteu_Nicolae_1985 a răspuns:

Nu este necesar, din moment ce ai ajuns la ecranul cu "programare traseu"!

| floriana08 a răspuns:

Cand ai sa dai traseu o sa primesti o foaie cu poze de cand ai dat sala si punctajul. Doar daca esti admis la traseu o primesti.