| anonim20155 a întrebat:

Buna ziua
Am o intrebare.
Am dat azi sala si am laut-o cu brio dar nu inteleg o chestie.
Dupa ce am fost declarat admis dupa testul ala de ce nu scrie?
Am fost admis. Eu l-am terminat in 5 minute si mi-a zis acea femeie supravegehtor sa ma duc la ghiseul 9 pentru programarea la traseu.
Pai daca ma pun cei de la DRPCIV sa dau din nou sala avand in vedere ca nu am nimic la mana si m-am dus sa ma programez la traseu. M-am programat la traseu. Poate trebuia sa comunic altundeva ca nu scrie nici punctajul obtinut nici ca sunt admis. Nimic nu scrie decat zona si ora si data unde sa ma prezint pentru treaseu.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu luai sala nu te mai trimitea la programare traseu.Conteaza asa mult pentru tine punctele si timpul facut? Tine cumva de orgoliul personal?

| anonim20155 explică (pentru darrio2007):

Nu asta m-am referit neaparat. Ci daca dau din nou sala? Ca nu scrie pe nici uan din foile alea punctajul obtinut si calificativul admis. De asta zic. Sa nu fie vreo problema si sa dau din nou sala. Sunt nedumerit la cum merg treburile in Romania sincer.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim20155):

Du-te si cauta persoana care v-a supravegheat.Si explica situatia.Trebuia sa o faci atunci imediat.

| anonim20155 explică (pentru darrio2007):

Da multumesc. CE simplu e de zis. Cauta un ac in carul cu fan.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim20155):

Dar scoala ai gasit-o, nu?

| anonim20155 explică (pentru darrio2007):

AM gasit-o da.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim20155):

Pai vezi.Succes si o seara placuta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca te ai programat deja la traseu ce nelamuriri mai ai? Crezi ca te programa daca nu stia ca ai sala luata?

| anonim20155 explică (pentru suntserios):

Ai dreptate da. Iti dau dreptate. Am termiant tesutl l-am luat si s-a ridicat acea femeie mi-a zis ghiseul 9 pentru programare la traseu. (asa am gasit pe softpedia intr-un topic)
Ma gandeam ca trebuia sa-mi scrie ea punctajul si admis pe acea foaie a scolii care am primit-o sau imi da ea ceva la mana. Ca sa stiu sa am la mana vorba aia. Cred ca ma intelegi si intelegi ce vreau sa spun.

| Frank51 a răspuns:

Am incercat sa iti trimit mesaj, dar nu poti primii mesaje priavte. Sala am luat-o in 20 octombrie.

| anonim20155 explică (pentru Frank51):

Incearca sa trimiti acum mesaj privat!