| Luci88 a întrebat:

cat e de inmatriculat un golf 4 din 1998 NonEuro? Vreau sa imi iau un Golf 4 dar sa fie ieftin de inmatriculat. ce idee imi dati? Va multumesc frumos! Funda *

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu ai sa gasesti Golf 4 din 1998 non euro!

| RB26DETT a răspuns:

Cat costa masina aia? cum sa iei non euro? te usuca taxele! cauta macar un euro 3! si totusi golf 4 de prin 98 nu mi se pare o masina prea buna... poate de prin 2003 asa ar fi ceva dar totusi...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici nu cred ca exista golf 4 noneuro

| DimLight a răspuns:

Ia-ti orice de la euro4 in sus daca vrei taxa mica, vezi ca s-a mai schimbat cate ceva si anul asta.dar gasesti calculator de taxe auto.

| carla2010 a răspuns:

Ca sa vezi cat este taxa de inmatriculare intra pe site-ul ANAF-ului si foloseste calculatorul, adica aici http://static.anaf.ro/......_2013.html Dar vezi ca trebuie sa tii cont si de alte taxe, cum ar fi RCA-ul de exemplu. Pe asta il poti calcula aici: http://www.romasig.ro/rca-ieftin.php Romasig este un broker bun, eu de la el am luat asigurarea si mi-a livrat-o gratuit. O sa vezi ca iti da oferte de la toti asiguratorii, iti calculeaza pe 6 luni sau pe 12 luni, e misto calculatorul. Succes!