| AndreiBv a întrebat:

Dati-mi un site unde gasesc evidenta masinilor...de exeemplu unde gasesc cate Subaru Impreza sunt in Romania? Dat-mi site unde gasesc!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

O baza de date publica nu exista dar cei de la imatriculari au o baza de date care cu o ciocolata poate fi usor accesata! De obicei metoda cu ciocolata o folosesc cei care au avut accident sau furturi si cauta o anumita masina! Oricum depinde si pe cine prinzi pe tura. Nu merge mere!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca exista un asemenea site. Baze de date cu masini are numai DRPCIV si nu este publica. Numai bine!

| heddy10 a răspuns:

Nu exista. Dar de ce intrebi de Subaru Impreza? este masina mea preferata.