| Issabelle6789 a întrebat:

De curand mi-am luat o noua masina: Hyundai i20 si am o mica nelamurire.Stickul pe care il folosesc pentru a asculta muzica in masina are o luminita care ramane aprinsa chiar si atunci cand eu incui masina.Este acest lucru o problema pentru masina sau nu afecteaza cu nimic acea luminita? Display-ul nu ramane aprins ci doar acea luminita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Johhhyyy1234 a răspuns:

Nu afecteaza. Consuma din baterie, dar extrem de putin. Poti sa il lasi acolo. Spor!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate stick-ul și vezi minunea.