| Lester23 a întrebat:

De unde alimentati cu motorina/benzina si de ce

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Rompetrol, ai zis sa spunem si de ce alimentam de la o anumita benzinarie? pentru ca nu imi plac scarbele de la OMV-Petrom care nu platesc la mine in tara nimic...doar incaseaza si fac profit pe care-l 'externalizeaza' in afara!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Petrom
Ieftina și buna

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai mai Simpaticule, știu că mi ai dat odată ignore probabil din cauza că ziceam că scrii prostii, dar fii atent

Omv Petrom pe langa că oferă locuri de munca la 8000 români fata de 1000 cât oferă Rompetrol a platit taxe statului român de 20 miliarde de euro în 2022, versus 7 miliarde plătite Rompetrol care oricum aparține de KMG din Kazahstan.

Eu zic sa revizuiești de unde alimentezi. Hahaha.

| Frank51 a răspuns:

De unde prind, care e mai aproape.

| Holiday a răspuns:

De oriunde in afara de Lukoil si Gazprom.hee hee

| gabicoo a răspuns:

De la vecini. Noaptea. Pentru ca e gratis. laughing

| AndreiBistriteanu a răspuns:

De la benzinarie.
Pentru ca altfel se opreste motorul.