| gheorghe92 a întrebat:

De unde as putea invata pentru scoala de soferi C si CE cei care ati facut aceste categori de unde ati invatat. MULTUMESC Funda!

Răspuns Câştigător
| liviu890 a răspuns:

Uite, aici poti sa faci chestionarele (sunt aceleasi intrebari pe care o sa le primesti la proba teoretica). Daca le faci pe astea de mai multe ori, nu ai cum sa pici proba teoretica. https://www.pdc.ro/chestionare-auto/c

1 răspuns:
| AvalohAlyn a răspuns:

Exista in comert carti cu teorie si teste pentru examenul auto.Intreaba intr-o librarie decenta.Succes