| SweetGirl1303 a întrebat:

Deci am traseul auto in noiembrie, eu de fel sunt emotiva si foarte sensibila. Imi puteti da cateva sfaturi ideea e ca vreau sa-l iau din prima cum am facut si cu sala. Nu stiu cum as reactiona daca ar tipa politistul la mine cred ca m-as pierde de tot. A mai dat cineva recent traseul? Cum il pot impresiona pe nenea din dreapta? Am auzit ca se uita si la fata omului. Si cum e cu acele tablete care filmeaza tot?

Răspuns Câştigător
| TeoOnaca a răspuns:

Eu am luat Relaxare, e pe baza de plante, te ajuta sa te liniștești. Încearcă sa nu te gândești la polițistul de lângă tine, gândește-te ca ești cu o persoana oarecare. Nu te gândi ca el poate sa te pice sau sa îți dea permisul. Pur și simplu ai încredere în tine.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conduci corect si respecti regulile de circulatie. E suficient sa il impresionezi. Si da se uita si la fata omului, daca vede ca te pierzi de tot poate considera ca nu e cazul sa iti dea permis.