| alex100 a întrebat:

Imi puteti da cateva sfaturi cum as putea impresiona o fata?

Răspuns Câştigător
| iubi_duby75 a răspuns:

In niciun caz sa nu exagerezi. noi fetele uram asa ceva la un baiatwinking.
Adica lasa ochelarii armani; D&G deoparte sau tricou ala de manelist laughing.

Mda stiu ca vrei sa cuceresti o fata asa un; doi laughing
de al o vreme incoace aceaste lucruri sunt din ce in ce tot mai popularelaughing
adica in ziua de azi numai prea sunt fete dinalea : " Nu vreau sa vb cu tine cas unt prea mica" ci toate se arunca la primul care vine in brate stii cum se zice : "primul venit primul servit"
da mai sunt si fete de acela care sunt mai timide si le este frica de ceva anume sasi exprime sentimentele. de accea este foarte important ca inainte sa o impresionezi cu ceva sa intri in vorba cu ea ceva de genu : CEau ce mai faci?" nu zbieri dupa ea " ce cur ai! rolling on the floor " sau ceva de genu astarolling on the floorstiu ca nu prea va puteti abtine cateodata dar asta e... intr-adevar is undele care le plac asemenea atitudine. eu iti spun sa o iei usorwinking pentru ca fetele tin cont de orice detaliu
succes cu impresionatul happy

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pai poti fi sincer si dragut cu ea. Sa o ajuti cand are vreo problema. Acum depinde mult si de fata. E cate una care crede ca totul i se cuvine si ca e normal sa te porti asa cu ea ca vezi tu e o '' diva ''.

| User a răspuns:

"N-ai vazut unde-am pus cheile BMW-ului ala, X6?"

| DiDi a răspuns:

Poarta-te frumos cu ea, ajut-o si fii alaturi de ea si la bine, dar si la greu, din cand in cand mai ofera-i cate o floare, dedica-i cate un cantec, mai spune-i cate o gluma si cel mai important, fii tu insuti!happy

| YOLO3e333 a răspuns:

O poezie, o floare, putina atentie si un mic cadou simbolic. Nu incerca sa faci ceva neobisnuit.

| MadMadame a răspuns:

Ofera-i o floare sau un mic cadou cu ocazia unui eveniment, invit-o la o plimbare in parc sau prin oras si fa-i complimente. fi doar natural...