| Anonim1234567891012131415 a întrebat:

in cateva zile am examenul auto, traseul. Daca puteti sa-mi dati va rog niste sfaturi. Chiar imi doresc foarte tare sa-l iau, am luat sala din prima cu 26. Va rog ajutati-ma cu un sfat. Multumesc!

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa nu ai emotii, vesnicul... sfat. Sa nu te grabesi si sa fii atent. Oricum, daca esti sigur pe tine, il iei.

Cel mai important este sa nu te gandesti la examinator sau alte lucruri. Mergi incet, pe unde zice si cam aia e.

Succes! ^_^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocul fie de partea ta!

| Adrian5575 a răspuns:

Sa nu te stresezi si sa ai maxima incredere in tine ca vei reusi.