| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, imi puteti spune cum se procedeaza cu programarea pentru examenul practic pentru permis (traseul)?
Cand anume te programezi?
Imediat ce dai sala? Este tot online?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa ce ai luat sala, poti sa-ti faci programare atunci, la Politie sau poti intra online, de acasa.
In functie de cat sunt de ocupati, programarea ta poate fii peste 2 saptamani sau chiar 2-3 luni.

| DaniTDCI a răspuns:

Dupa ce promovezi examenul teoretic, pe calculator de examinare iti va aparea "doriti sa va programati la examenul practic?" tu bifezi "da" iar mai departe te va pune sa iti alegi o data din cele disponibile, insa daca vrei sa te programezi la ghiseu, nu te mai programezi de pe calculator, succes

| anonim_4396 explică (pentru DaniTDCI):

Multumesc mult

| Țoglă a răspuns:

Eu pentru B, am fost programat imediat după ce am fost declarat admis de către cea care stătea în încăpere cu noi și ne supraveghea.

Nu știu cum o fi acum, poate s-a mai schimbat ceva.