| ralusycretz a întrebat:

FUNDA pentru cine ma ajuta! :*
Cum se procedeaza acum pentru a intra in posesia permisului de conducere? Dai intai sala si, daca o iei, te programezi pentru examenul la oras....sau te programezi pentru examenul la oras si pana pe data cand dai traseul, dai si sala? LAMURITI-MA, VA ROG!

1 răspuns:
| Mstely a răspuns:

Deci depinde daca ii prima data cand dai. dai sala si dupa te duci la oras...dar daca ii a 2 te duci si te programezi la oras si cand vezi ca se apropie orasu dai sala dar sa nu pici sala si din a 2 ca te duci iar si te programezi la oras... bafta