| MrFlorin12 a întrebat:

Imi spuneti va rog unde gasesc masina de politie si mafia in king of the road 1.3.Am auzit ca intre eastwood si windcliff, dar unde anume? va rog...mersi anticipat si fundoi mare.

Răspuns Câştigător
| CataZRO a răspuns:

Deic mai intai faci un bmw fool sa prinzi viteza si dupa du-te pe drumulk ala in jos cu m-ar fi la noi in Romania aproape de calarasi-constanta in jos pea colo si vei intra pe sub un pod ceva de genu si bagi viteza frate ca te rupe elicopterul.

2 răspunsuri:
| MrFlorin12 explică:

Si va rog mai precis poze, filme etc.sau sa explicati ca lumea!

| kaleansecara a răspuns:

Shii cu tine mai parazit