| TheUltimaTeHack a întrebat:

In king of the road 1.3 (hard truck 2) poti sa conduci politia mafiei sau masina de politie?

2 răspunsuri:
| TheUltimaTeHack explică:

waiting nu poti dar poti waiting spune si u un raspuns sa daca poti cu coduri spune-mi codu sau da-mi un link

| Blu3HusKy a răspuns:

Salut. Am si eu king of the road dar numerge sa conduci politia si masina mafiei dar ce am auzit este ca poti cumpara politii pentru ai amenda pe ceilalti si mafii pentru ai oprii pe ceilalti sa le ei bani doar atat am auzithappywinking Multa Bafta la jocbig grin Funda?:d