| C3R1 a întrebat:

pe viitor planuiesc sa ma mut in state si as vrea sa stiu daca odata ce ai luat permisul de conducere in ROMANIA, poti sa schimbi permisul in USA sau dai iarasi

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am un var care are permis american si romanesc. Banditu' cred ca a facut separat scoala de frica sa nu isi piarda permisul romanesc. Acum venit in UK si l-a schimbat pe ala american si continua sa aiba permis de UK si RO

suntserios
| suntserios a răspuns:

Din ce am citi eu trebuie doar un test de echivalare pentru preschimbare

| anonimg a răspuns:

Poate te ajută cu ceva videoclipul ăsta:
https://youtu.be/jsQNJmFWRf4

| Legion7X a răspuns:

Mai bine stai în România este mai ieftin, nu permisul, Traiul.